Brak tytułu

Jak już obiecałam w poprzednim wpisie, nadszedł czas na wpis na temat kosmetyków. Kosmetyków używanych przeze mnie na co dzień, w bardzo przystępnej cenie, dla normalnych śmiertelników, ale również świetnej jakości. Pierwsze dwa produkty są ze znanej już chyba wszystkim marki Golden Rose: puder do brwi oraz matowa pomadka. Produkty są świetnej jakości, jak na bardzo przystępną cenę. Oba bowiem mieszczą się w granicach kilkunastu złotych. Pomimo, że brwi mam dość wyraźne, czasami lubię je dodatkowo podkreślić, do czego produkt tej marki bardzo dobrze się nadaje, a pomadka jest w cudownym kolorze na zbliżającą się wiosnę.Kolejnym kosmetykiem wartym mojej uwagi jest zdecydowanie eyeliner marki Maybelline. Zawsze miałam ogrooomny problem z namalowaniem równych kresek oraz z trwałością tego kosmetyku. Jednak po przeczytaniu wiele pozytywnych opinii na temat eyelinera z Maybelline w końcu się skusiłam i nie ukrywam, że to było jedno z najlepiej wydanych 20 zł w moim życiu. Kreski są bardzo trwałe, a narysowania ich pędzelkiem zawartym w zestawie lub hakuro H85 zajmuje mi o wiele mniej czasu niż dotychczas.Czas na korektor i podkład czyli Catrice camuflage oraz L’Oréal Tru Match. Zestaw idealny. Jak już wiele osób wie korektor marki Catrice jest jednym z najlepszych na rynku w tak przystępnej cenie(około 10zł) natomiast z podkładem z L’Oréal tworzy wspaniały duet. Efekt naturalny, wszelkie niedoskonałości zakrywa wspaniale korektor, ujednolicony kolor skóry no i oczywiście bez efektu maski.


Ostatnim moim ulubionym kosmetykiem jest brązer marki W7 o nazwie Honolulu. Za co go lubię? Przede wszystkim za to, że jest matowy oraz jak dla mnie ma bardzo ładny odcień i łatwo się z nim pracuje.

Wszystkie kosmetyki były kupowane na cocolita i ezebra.
Na dziś to już wszystko. Mam nadzieję, że moja opinia na temat wybranych kosmetyków Wam się przyda.
Do następnego! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wybierając opcję WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez www.szmaratka.pl danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności

Copyright © 2014 Lifestyle, moda i uroda - Szmaratka.pl , Blogger