Małymi krokami do wiosny

Mamy już połowę marca, malutkimi krokami zbliża się wiosna, niejeden poranek budzi już Nas promieniami słońca przebijającymi się przez okno, aby wprawić Nas w lepszy humor. Zbliżają się też święta wielkanocne, a jak wiemy, każdy powód jest dobry, do zrobienia sobie prezentu. Święta to przecież najlepszy pretekst :) Przedstawię Wam kilka propozycji takich 'prezentów' idealnych na zbliżającą się wiosną :)
Numer jeden na liście to bardzo modna teraz kurta- bomber, którą ja planuje kupić w kolorze khaki-który od jakiegoś czasu uwielbiam :)

Możecie dostać taką kurtkę w różnych sieciówkach, np : h&mStradivarius.

Moja kolejna propozycja, to biała marynarka-świetna opcja na wiosne w zestawie bardziej eleganckim, jak i w luźnym looku, która marzy mi się już bardzo długo, jednak jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o marynarki i nadal nie znalazłam odpowiadającego sobie fasonu, chociaż ten z reserved jest bardzo bliski moim oczekiwaniom i chyba się na niego skuszę.
Dostępna między innymi w : Reserved, h&m.

Kolejnym idealnym  'prezentem' dla siebie i zdecydowanym must have tego sezonu jest długa kamizelka. Mnie bardzo kusi kolor czarny bądź brązowy, nie mogę się jeszcze zdecydować. No i nie ukrywam, że taką kamizelkę trzeba wiedzieć do czego ją nosić. Jednak mi się bardzo podoba.


Dostępna: h&m, Stradivarius.

Mam nadzieję, że moje propozycje, przypadły Wam do gustu, w następnym poście, przedstawię Wam propozycje kosmetyków, które warto kupić na zbliżającą się wiosnę.
Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wybierając opcję WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez www.szmaratka.pl danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności

Copyright © 2014 Lifestyle, moda i uroda - Szmaratka.pl , Blogger