Żyj :)

hej!
Cały czas w biegu, licencjat, praca, uczelni.a Sami wiecie jak to jest, gdy nie wiadomo w co ręce włożyć i.... najchętniej rzuciłoby się wszystko i 'pojechało w Bieszczady' :D. Chyba nikomu nie jest obce to powiedzenie, tak często przez Nas używane. Szczególnie wtedy gdy, wszystko nas przytłacza, brakuje chęci do czegokolwiek-tak, tak. Każdy z Nas nieraz miał w swoim życiu taki dzień i doskonale wie o czym w tej chwili piszę.Marudzimy, narzekamy, że to źle, że niedobrze. Taka już nasza natura. Nie potrafimy spokojnie poczekać, na to co jeszcze przyjdzie. W tych ogromnych oczekiwaniach zapominamy o tym co mamy. A zazwyczaj mamy całkiem sporo.
Nie doceniamy tego co jest teraz, cały czas chcemy na coś czekać. Jak byliśmy mali chcieliśmy być dorośli, gdy jesteśmy na studiach, chcemy iść do pracy.Dlatego, że mamy już dość nauki. a jak jesteśmy dorośli, to myślimy sobie: fajnie by było być dzieckiem. I tak w kółko, zawsze jest coś nietak. Bardzo rzadko mówimy sobie: kurde, ale jest zajebiście, mam przyjaciół, rodzinę, chłopaka/dziewczynę. Nawet jeśli nie mam swojej drugiej połówki, to jeszcze wszystko mnie czeka. Mogę czerpać z tego w tej chwili jak najwięcej korzyści. Tu i teraz jest Nasz czas. Pamiętajmy, że chwila w której to czytasz, już się nie powtórzy, już nigdy więcej nie będzie 22.04.2016 godzina 13:10. Jeśli nie zaczniemy się cieszyć tym co mamy, co możemy mieć, to nie przeżyjemy życia tak jakbyśmy chcieli. A chyba nikt nie chciałby dojść do wniosku, że zmarnował swoje życie. Mógł zrobić wszystko, a zrobił tak niewiele. Więc nie ma na co czekać. Podnieś tyłek z kanapy, rób wszystko, żeby każda chwila była najlepsza.

Do następnego!


PS. Pozdrowienia dla kkjaw.

2 komentarze:

Wybierając opcję WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez www.szmaratka.pl danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności

Copyright © 2014 Lifestyle, moda i uroda - Szmaratka.pl , Blogger