Woski Yankee Candle

Hej!

Dziś nadszedł dzień obiecanego wpisu dotyczącego trzech zapachów wosków marki Yankee Candle. Od jakiegoś czasu nie ma dnia, w którym nie roztapiałabym któregoś z zapachów z mojej małej kolekcji. Zdążyłam też całkiem dobrze zapoznać się z zapachami które ostatnio zakupiłam.


Pierwszy z nich o nazwie A CHILD'S WISH- zapach bardzo przyjemny, pachnie dla mnie wiosną. Idealny na spokojne wiosenne wieczory, koniecznie przy uchylonym oknie. Z jednej strony unosi się przyjemny, delikatny zapach, jednocześnie świeży, a z drugiej dopływa do Nas świeże powietrze. Połączenie idealne jak dla mnie. Nie ukrywam, że jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Polecam zdecydowanie dla osób nie lubiących bardzo intensywnych zapachów. Tylko delikatny i subtelny.


Kolejny wosk LOVELY KIKU. To kolejny bardzo przyjemny zapach z delikatną nutą kwiatową. Zapach nie jest  duszący, wręcz przeciwnie- stwarza uczucie czystości i świeżości w domu. Uwielbiam rozpalać kominek z tym woskiem w ciągu dnia, przy kawie i ciastku, żeby móc się całkowicie zrelaksować.


Trzeci z zapachów LEMONGRASS & GINGER to zupełnie nie mój zapach. Wyczuwa się w nim intensywną nutę cytrusową, która mnie dusi. Po rozpaleniu nie wytrzymałam dłużej niż około pół godziny, ponieważ zapach był tak intensywny i jednocześnie drażniący. Nie polecam dla osób, które lubią zdecydowanie łagodniejsze zapachy. Kojarzy mi się jedynie z odświeżaczem powietrza o intensywnym cytrusowym zapachu.

Na dziś to już wszystko. Wszystkie woski kupowałam w sklepie Cocolita. Mam nadzieję, że po przeczytaniu mojej opinii, może sami zdecydujecie się,aby przetestować któryś z zapachów.
Do następnego! :)

2 komentarze:

Wybierając opcję WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez www.szmaratka.pl danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności

Copyright © 2014 Lifestyle, moda i uroda - Szmaratka.pl , Blogger