Co zrobić, żeby kupować taniej?

Hej! Nie oszukujmy się, chyba każdy lubi zakupy. Jeszcze bardziej lubi, gdy kupując trafi na jakąś promocję, lub zniżkę. Tak, ja również należę do tych osób. Szczególnie, gdy patrzę ile wydaję na kosmetyki( tak, tak, zakupoholizm). Muszę się Wam pochwalić, że znalazłam jednak sposób na tańsze kupowanie online. Dziś się nim z Wami podzielę :)

refunder.pl kupuj taniej


Jakiś czas temu przeczytałam o stronie  refunder.pl, no i postanowiłam wgłębić się w temat. Dlaczego się tak tym zainteresowałam? Sprawa prosta - mogę kupować taniej. Ale już Wam mówię o co chodzi!
Za pośrednictwem tej strony możemy robić zakupy online w 545 sklepach. Co w tym nadzwyczajnego? To, że za zakupy serwis zwraca nam część pieniędzy za zakupy. Istotne jest to, że możemy korzystać z tej strony i uzyskamy zwrot nawet wtedy, gdy kupujemy na wyprzedaży :)


Na stronie możemy znaleźć oferowane zniżki do Douglas, Sephora, NeoNail, Orsay, Nike czy Witchen. Na stronie Refunder  możemy również złapać zniżki na noclegi. Tutaj świetnym przykładem jest hotels.com. Z tej zniżki planuję skorzystać przy rezerwowaniu noclegów na kolejne wyjazdy. Żałuję, że nie wiedziałam o Refunder przed wyjazdem do Krakowa - zaoszczędziłabym na hotelu :)

refunder.com strona internetowa

hotels.com tańsze noclegi

Refunder.pl kupowane taniej online

 Rejestracja jest banalna, jak i zasady korzystania. O wszystkim możecie przeczytać na ich stronie. Nic nie jest przed nami zatajone.  Skoro i tak robimy zakupy, to dlaczego nie otrzymać z nich pieniędzy do zwrotu? Według mnie układ idealny :) 
Mnie osobiście nic nie cieszy bardziej, niż zakupy przez internet. Trochę żałuję, że perfum też nie mogę wybrać online, oszczędziłabym sobie bieganie po centrum handlowym.

refunder.pl


refunder.com zakupy online

Ja jako mały zakupoholik pochłonęłam tą stronę totalnie. Tym bardziej, że jestem zwolenniczką jak największego możliwego oszczędzania przy zakupach. 545 sklepów to też ogromny wybór, dzięki czemu możemy znaleźć tam dosłownie wszystko :)
a już założyłam konto w Refunder. Wy też możecie to zrobić. Klikając w link traficie na mój Landing Page, tam bezpośrednio możecie założyć swoje konto i cieszyć się oszczędzaniem na zakupach! :)

3 komentarze:

Wybierając opcję WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez www.szmaratka.pl danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności

Copyright © 2014 Lifestyle, moda i uroda - Szmaratka.pl , Blogger